457
1413209

Diti Almog

(Israel, Född 1960)
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Klubbat pris
6 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Diti Almog
(Israel, Född 1960)

"5:00 P.M. SSR".

Signerad Diti Almog och daterad 2001 a tergo. Olja på pannå 23 x 26,7 cm.