soffa, fåtölj och fotpall, "Togo", Ligne Roset, 2000-tal.
Tre delar, klädd med ljusgrå alcantara, etikettmärkta, sitthöjd 30 cm, soffans höjd 70 cm, längd 170 cm, djup 100 cm, fåtöljens höjd 70 cm, längd 80 cm, djup 100 cm, fotpallens höjd 30 cm, 80 x 80 cm.
Smärre slitage.