82
1432606

Javier Mariscal

(Spanien, Född 1950)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
710 - 887 EUR
741 - 926 USD
Klubbat pris
8 000 SEK

Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60
Javier Mariscal
(Spanien, Född 1950)

barpallar, tre stycken, "Duplex", BD Barcelona, 1980-tal.

Benställning i stålrör, delvis förkromade samt lackerade i med vardera rött, gult och blått ben, sitsar i svart läder, höjd ca 82 cm.

Slitage. Smärre skador.