234
1432097

Matta, rölakan, 282 x 184,5 cm, signerad SLSH 1955.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 180 - 2 620 EUR
2 280 - 2 740 USD
Klubbat pris
26 000 SEK
Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Ansvarig specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58

Rosarödmelerat omönstrat mittfält. En benvit, en brun och en benvitbrunmelerad bård.

Obetydligt slitage, smärre fläckar. Kortsidorna med smärre skador, fransar saknas.

Införselmoms

Införselmoms (25%) tillkommer på klubbat pris. För ytterligare information vänligen kontakta kundservice, alternativt +46 8-614 08 00.