502
1397421

Ib Kofod-Larsen

(Danmark, 1921-2003)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 690 - 7 590 EUR
6 520 - 8 690 USD
Klubbat pris
125 000 SEK
Om Cites

CITES-intyg medföljer

Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60
Ib Kofod-Larsen
(Danmark, 1921-2003)

Sideboard, Seffle Möbellfabrik 1960-tal.

Fanerat med palisander, fyra dörrar, inredning med lösa hyllplan, en sektion med fyra vitlackerade lådor. Längd 243 cm, djup 47 cm, höjd 72 cm.

Smärre slitage.