506
1430966

Peter Hvidt & Orla Mølgaard Nielsen

(Danmark)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 110 - 1 380 USD
Klubbat pris
25 000 SEK
Om Cites
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60
(Danmark)

soffbord, för France & Son, Danmark, 1950-1960-tal.

Soffbord i palisander med profilerade kanter, svart utdragsskiva i sidan, brickmärkt 6619170, höjd 50 cm, längd 148-172 cm, bredd 60 cm.

Smärre slitage.