"Cromostruttura"
Signerad Gianni Colombo och numrerad 85/100 på etikett. 1961. Rostfritt stål och plexiglas. Höjd 27 cm, bredd 14 cm.
Förvärvad direkt från konstnären av nuvarande ägare.