100
1371417

Kandelabrar (bordslampor) för fyra ljus, ett par, Frankrike 1800-talets början, Empire.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 370 - 2 850 EUR
2 710 - 3 260 USD
Klubbat pris
20 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons. Dekor med palmetter och lagerkransar. Senare el. Total höjd 64 cm.