1001
1429105

Penselställ, hardwood. Qingdynastin.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Skuren dekor med motiv av femkloade drakar. Höjd 15,5 cm. Diameter 15,5 cm.

Slitage, små nagg, sprickor.