1006
1436768

Pallar/ställ, ett par, lackerat trä. Kina, tidigt 1900-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
532 - 710 EUR
561 - 748 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Rund ovansida på fyra kabriolben. Höjd 48 cm. Diameter 38 cm.

Slitage, renoverade. Torksprickor.