1021
1444244

Solfjäder, färg och tusch på papper samt lack. Qingdynastin, 1800-tal.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 070 - 1 330 EUR
1 110 - 1 390 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Målad dekor med figurscen från hovlivet på båda sidor. Mått utfälld 52x28 cm.

Slitage, skador.