1053
1436037

Bestick, fyra delar, porslin. Qingdynastin, 1700-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
731 - 914 EUR
777 - 971 USD
Klubbat pris
6 500 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Med pistolhänkel, dekor i famille rosefäger. Längd 18-22 cm.

Slitage.