106
1436774

Ljusstakar, ett par, Frankrike 1800-talets början, Empire.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
19 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons. Dekor av rutmönster, geometrisk dekor, vinranka samt pärlstav. Skaft på rund fot. Höjd 26 cm.