1087
1412582

Vas, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
723 - 903 EUR
766 - 957 USD
Klubbat pris
6 500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

I kalebassformad med s.k. 'robins egg'-färgad glasyr. Höjd 8,5 cm. Träställ medföljer.

Ifylld nagg.