1140
1409504

Bojan, porslin. Qingdynastin, 1700-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Klubbat pris
11 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Ovoid med dekor i underglasyrblått av gossar i trädgård. Höjd 19 cm.

Slitage.