122
1444086

Bordssurtout, Frankrike 1800-talets början, Empire.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
34 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons och glas. Tre karaffer med proppar, samt 12 stycken glas. brons med dekor med lejontassar. Höjd 32, diameter 32 cm.