136
1438956

Dukatskrin, 1700-talets första del, Barock.

Utropspris
3 000 - 5 000 SEK
262 - 436 EUR
274 - 456 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Sköldpaddsfanér. På kulfötter samt med skodda detaljer.
Längd 8,5, bredd 6, höjd 6,5 cm. Nyckel medföljer.

Proveniens