375
1426442

Frukttallrikar, 12 stycken, porslin. Royal Copenhagen, Danmark, 1900-tal.

Utropspris
36 000 - 40 000 SEK
3 440 - 3 820 EUR
3 910 - 4 340 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Målad polykrom och förgylld dekor av olika frukter. Märkta med modellnummer 3573. Diameter 19,5 cm.

Obet slitage.