399
1402983

Cartier collier "Panthère" stål och 18K guld

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 820 - 4 780 EUR
4 340 - 5 420 USD
Klubbat pris
44 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

inre diameter ca 13 cm, vikt 75 g. Signerad Cartier och numrerad 957186. Etui från Cartier medföljer.