Boucheron ring platina med en rund briljantslipad diamant vikt ca 1.25 ct kvalitet ca H vvs
samt baguette och trapezslipade diamanter, bredd ca 1.75 - 16.5 mm, storlek 18/56, totalvikt 10 g. Signerad Boucheron Paris samt numrerad 464.757. 1950-tal.
×
Logga in
Kunde inte logga in