451
1437763

Cartier Panthère ring

Utropspris
1 200 000 - 1 300 000 SEK
106 000 - 115 000 EUR
110 000 - 120 000 USD
Klubbat pris
980 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
Cartier Panthère ring

18K vitguld med runda briljantslipade diamanter totalvikt ca 16 ct samt onyx och smaragder, storlek 17.50/55, totalvikt 46 g. Signerad Cartier samt numrerad CFV574 och med schweiziska stämplar. Etui och certifikat från Cartier medföljer.