470
1437768

Cartier Panthère ett par örhängen

Utropspris
1 000 000 - 1 200 000 SEK
95 500 - 115 000 EUR
108 000 - 130 000 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

18K vitguld med runda briljantslipade diamanter totalvikt ca 5 ct samt smaragder, onyx och nefrit, mått 27 X 45 mm, totalvikt 18 g. Signerade Cartier samt numrerade XM7279. Etui och certifikat från Cartier medföljer.