561
1430379

Gustaf Brandelius

(Sverige, 1833-1884)
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 900 - 2 850 EUR
2 170 - 3 260 USD
Klubbat pris
28 000 SEK
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassisk konst
+46 (0)721 428 962
Gustaf Brandelius
(Sverige, 1833-1884)

I väntan på gårdsplan.

Signerad G. Brandelius och daterad 1868. Duk 54 x 80 cm.