580
1440606

Herman af Sillén

(Sverige, 1857-1908)
Utropspris
10 000 SEK
876 EUR
912 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassiskt konst
+46 (0)721 428 962
Herman af Sillén
(Sverige, 1857-1908)

"Från Arildsläge"

Signerad H. af Sillén och daterad Arildsläge -91. Duk 41 x 62 cm.

Proveniens

Bukowski Auktioner AB, auktion 617, kat. nr 431.
Samling Mats Carlsson.