595
1440610

Johan Ericson

(Sverige, 1849-1925)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 650 - 3 530 EUR
2 760 - 3 680 USD
Klubbat pris
70 000 SEK
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassiskt konst
+46 (0)721 428 962
Johan Ericson
(Sverige, 1849-1925)

Sommarträdgård, Marstrand

Signerad Joh. Ericsson och daterad 1920. Duk 74 x 100 cm.

Proveniens

Samling Mats Carlsson.