632
1427486

Nina Ahlstedt

(Finland, 1853-1907)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 310 - 1 750 EUR
1 380 - 1 840 USD
Klubbat pris
22 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Nina Ahlstedt
(Finland, 1853-1907)

Flicka i tankar.

Signerad Nina Ahlstedt och daterad -88. Duk 61 x 46 cm.