76
1436507

Spegel, Stockholmsarbete, 1770-tal, Gustaviansk.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 430 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld och bronserad. Dekor med festonger, lagerkrans amt rocailler. Höjd 114, bredd 52 cm.