782
1425810

Flamländsk skola 1600-tal

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 820 - 4 780 EUR
4 340 - 5 420 USD
Klubbat pris
60 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Flamländsk skola 1600-tal

Rebecka och Abrahams tjänare

Uppfodrad duk 96 x 127 cm. Äldre förgylld ram.