Signerad Sukita och numrerad 14/20. Även signerad av David Bowie och daterad -13. Certifikat utfärdat av Genesis Publications 2013 medföljer verket. Pigment print, bildyta 54 x 40 cm.
×
Logga in
Kunde inte logga in