Madeleine Pyk – en samling F769
275
1467764

Karl Norin

(Sverige, Född 1982)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 850 - 3 800 EUR
3 270 - 4 360 USD
Klubbat pris
27 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Karl Norin
(Sverige, Född 1982)

"Hubba Bubba"

Signerad KN och daterad 2014 a tergo. Fuskpäls, epoxy på foamcore i aluminiumram 170 x 131 cm.

Införselmoms

Proveniens

Carl Kostyál, Stockholm.
Privat samling.