Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
291
1429724

Alfred Boman

(Sverige, Född 1981)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 920 - 3 900 EUR
3 400 - 4 530 USD
Klubbat pris

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Alfred Boman
(Sverige, Född 1981)

Utan titel

Signerad Alfred Boman och daterad 2013 a tergo. Blandteknik på duk i konstnärens egen ram 141,6 x 104,5 cm.