Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
378
1473092

Katrin Westman

(Sverige, Född 1987)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 460 - 1 950 EUR
1 700 - 2 270 USD
Klubbat pris
26 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Katrin Westman
(Sverige, Född 1987)

"Untitled"

Signerad Karin Westman och daterad 2019 a tergo. Olja på pannå 35 x 42,3 cm.

Proveniens

Galleri Andersson/Sandström, Stockholm.