455
1473742

Ståle Vold

(Norge, Född 1951)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 420 - 2 910 EUR
2 770 - 3 330 USD
Klubbat pris

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Ståle Vold
(Norge, Född 1951)

"Untitled 18"

Signerad Ståle Vold och daterad 2012 a tergo. Duk 135 x 120 cm.

Proveniens

Johan Berggren Gallery, Malmö.