456
1463199

Friedrich Lissmann

(Tyskland)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 450 - 1 940 EUR
1 660 - 2 220 USD
Klubbat pris
Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Friedrich Lissmann
(Tyskland)

"Lauf Nr. 5"

Signerad FL och daterad 16 a tergo. Olja på duk 41 x 34 cm.