Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
517
1471290

Ai Weiwei

(Kina, Född 1957)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 460 - 1 950 EUR
1 700 - 2 270 USD
Klubbat pris
17 000 SEK

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist konst, Ansvarig specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27
Ai Weiwei
(Kina, Född 1957)

"Bombs"

Litografi, 2019. Certifikat signerad av konstnären och numrerad 25/500 + 50 AP. Utgiven av Mildred Lane Kemper Art Museum, Washington University, St. Louis. 183 x 122 cm.