517
1471290

Ai Weiwei

(Kina, Född 1957)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 450 - 1 940 EUR
1 660 - 2 220 USD
Klubbat pris
17 000 SEK

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist konst, Ansvarig specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27
Ai Weiwei
(Kina, Född 1957)

"Bombs"

Litografi, 2019. Certifikat signerad av konstnären och numrerad 25/500 + 50 AP. Utgiven av Mildred Lane Kemper Art Museum, Washington University, St. Louis. 183 x 122 cm.