115
1473962

Omega, Speedmaster, Classic, "Triple Date Moonphase", kronograf, ca 1991.

Utropspris
35 000 - 45 000 SEK
3 390 - 4 360 EUR
3 880 - 4 990 USD
Klubbat pris
34 000 SEK
Carl  Palmegren
Carl Palmegren
Ansvarig specialist klockor
+46 (0)739 40 08 23

Storlek: 39 mm
Material: stål/guld
Urverk: automatisk, caliber 1150 (Valjoux 7751)
År: cirka 1991
Glas: plexiglas
Armband: läderband
Referensnummer: DA 175.0034
Serienummer: 53'799'879
Boettnummer: 175.0034

Smärre slitage. Smärre repor.