51
1471848

Omega, Seamaster, Diver 300M, "007 Edition James Bond", "No Time To Die", ca 2022.

Utropspris
70 000 - 80 000 SEK
6 180 - 7 060 EUR
6 450 - 7 370 USD
Klubbat pris
65 000 SEK
Carl  Palmegren
Carl Palmegren
Ansvarig specialist klockor
+46 (0)739 40 08 23

Storlek: 42 mm
Material: titan
Urverk: automatisk (Co-Axial), caliber 8806
År: cirka 2022
Glas: safirglas
Armband: originallänk i titan, viklås
Referensnummer: 210.90.42.20.01.001
Serienummer: 82'832'120
Verknummer: 82'832'120
Tillbehör: certifikat, box, ytterkartong

Helhetsintrycket är gott. Smärre slitage. Repor på hornen från tidigare bandbyten.