63
1475884

Audemars Piguet, Royal Oak, Offshore, kronograf, "Diamond Bezel", ca 2001.

Utropspris
190 000 - 220 000 SEK
18 000 - 20 900 EUR
20 600 - 23 900 USD
Klubbat pris
Carl  Palmegren
Carl Palmegren
Ansvarig specialist klockor
+46 (0)739 40 08 23

Storlek: 37 mm
Material: 18K vitguld
Urverk: automatisk, caliber 2385
År: cirka 2001
Glas: safirglas
Armband: integrerat gummiband, viklås i 18K vitguld
Referensnummer: 25986CK.ZZ.D020CA.02
Verknummer: 568'767
Boettnummer: E88'566 / 084
Tillbehör: certifikat, box, ytterkartong

Åldersrelaterat slitage. Repor. Gummi på bezel slitet.