608
1464267

Thorvald Hellesen

(Norge, 1888-1937)
Utropspris
200 000 - 300 000 SEK
17 400 - 26 200 EUR
18 200 - 27 400 USD
Klubbat pris
700 000 SEK
Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89
Thorvald Hellesen
(Norge, 1888-1937)

Utan titel

Signerad TH. Duk 38 x 46 cm.

Proveniens

Bukowski auktioner, Moderna auktionen 455, 19-20 och 23 november, 1987, kat. nr. 177.