Madeleine Pyk – en samling F769
932
1462748

Yasse Tabuchi

(Japan, 1921-2009)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 850 - 3 800 EUR
3 260 - 4 340 USD
Klubbat pris
25 000 SEK

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Ansvarig specialist modern konst
+46 (0)702 53 14 89
Yasse Tabuchi
(Japan, 1921-2009)

"La vue ouverte"

Signerad Tabuchi och daterad -63. Duk 65 x 81 cm.

Proveniens

Galerie Ariel, Paris.
Privat samling.