Litografi, 1971. Signerad i blyerts, daterad och numrerad 21/39. Tryckt av Hollander's Workshop, New York, utgiven av Knoedler, New York.
76 x 58,5 cm.
Graham 23.
×
Logga in
Kunde inte logga in