1132
1473642

Sigill, förgylld brons. Kina, tidigt 1900-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
380 - 569 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Sittande fabeldjur. Höjd 5 cm. Mått 3,5 x 3,5 cm.

Slitage.

Proveniens

Property of a Swedish Collector.