120
1446409

Lykta, för två ljus, sannolikt Ryssland 1700-talets slut, Louis XVI.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
34 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Glas och delvis förgylld mässing. Tre delar. Dekor med prismor. Höjd ca 90, diameter 50 cm.