1262
1466723

Figuriner, ett par, lergods. Qingdynastin, signerade.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
766 - 958 EUR
867 - 1 080 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Parställda liggande fohundar. Längd 17 cm. Höjd 11,5 cm.

Slitage. En framtass lagad. Retusch.

Proveniens

Property of a Swedish private collection.