1295
1473296

Koppar, ett par, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
380 - 569 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

I form av noshörningshorn, dekor i relief. Längd 7 cm. Höjd 4 cm.

Slitage.