147
1480644

Ljusstakar, ett par, Ryssland 1800-talets början, Empire.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Klubbat pris
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons. Rik dekor med rutmönster samt klassicerande figurscener. Höjd 31 cm.