Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
16
1474686

Byrå, Stockholmsarbete 1700-talets senare del. Sengustaviansk.

Utropspris
50 000 - 75 000 SEK
4 850 - 7 270 EUR
5 540 - 8 320 USD
Klubbat pris
80 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Fanerad med mahogny. Beslag av mässing. Skiva av vit marmor. Tre lådor. Mässingskodda detaljer. Längd 72, bredd 47, höjd 85 cm. Nyckel medföljer. Nyckel finns.

Nyckel finns.