162
1448197

Konsol, Sverige, 1700-talets andra hälft. Rokoko.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
20 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld och bronserad. Snidad dekor av rocaille och blommor. Höjd 28 cm.