424
1475630

Glas, sex stycken. Sverige, 1700-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Konande cuppa, ben med luft, omvikt fot. Höjd 15 cm.

Slitage.